SPIRITUÁLNÍ ONLINE SUMMIT

Přidej se 20. 2. 2023 k prvotřídním spirituálním vůdcům z celého světa a zjisti, jak uzdravením sebe sama vyléčit Zemi!

Seznam se s řečníky

Summit Strážců Země svedl dohromady odborníky v oblasti spirituality, vědy, zdraví, medicíny a psychologie. Nech se inspirovat a získej naději ve své nové já a novou Zemi.

1. den Spojení dávné moudrosti a vědy

Alberto Villoldo

Více informací +

Psycholog a lékařský antropolog, který sdílí šamanské léčebné praktiky z Amazonie a And.

Marcela Lobos

Více informací +

Marcela Lobos se narodila a vyrostla v Chile, kde byla zasvěcena andskými šamany, kteří žijí v matriarchální společnosti. Pomáhá ženám, aby se napojily na svou sílu, půvab a moudrost.

Tulku Lobsang

Více informací +

Mistr starobylé tantrické tradice, z níž vychází tibetský buddhismus, medicína a astrologie. Učí mnoha oblíbeným léčebným technikám.

Michael Stone

Více informací +

Michael Stone je šaman, rozhlasový moderátor a facilitátor integrace traumatu. Podílí se na tvorbě prožitkových akcí, které jejich účastníkům umožňují se propojit se vším živým.

Bruce Lipton

Více informací +

Bruce Lipton je biolog specializující se na výzkum kmenových buněk a autor knižního bestselleru Biologie víry. Jeho výzkumy se staly základem pro významný vědní obor – epigenetiku.

Angaangaq Angakkorsuaq

Více informací +

Šaman, vypravěč, nositel grónského větrného bubnu qilaut a tradiční léčitel pocházející z Grónska (v grónštině Kalaallit Nunaat).

2. den Tvoje vnitřní síla

Ray Crist

Více informací +

Ray nabízí workshopy a výcviky se zaměřením na využití šamanských praktik a jógy jako nástrojů, které nám umožňují vstoupit do své síly a žít vyvážený a mimořádný život.

Lorna Byrne

Více informací +

Lorna je autorka knižních bestsellerů a spirituální učitelka. Ve svých učeních často hovoří o tom, jak důležité je propojovat se s přírodou a chránit ji. 

Lynne McTaggart

Více informací +

Lynne zkoumá souvislost mezi vědou a spiritualitou. Pravidelně se objevuje na seznamu 100 spirituálně nejvlivnějších osobností současnosti. 

Gordon Smith

Více informací +

Gordon je jasnovidné médium. Odmalička má přirozený dar spirituální komunikace. V současnosti je považován za jedno z nejpřesnějších médií na celém světě.

Antaurko Patsakamaq

Více informací +

Antaurko dnešnímu světu předává starodávnou inckou moudrost, vhledy a praktiky, jako jsou skryté znalosti a techniky pro uzdravení, transformaci a evoluci.  

Neale Donald Walsch

Více informací +

Neale je moderním poslem spirituality a autor knižního bestselleru Hovory s Bohem, který inspiroval a vnesl změnu do životů milionů lidí.

3. den Spiritualita a budoucnost

Shariff Abdullah

Více informací +

Dr. Shariff Abdullah je spisovatel a inspirativní řečník. Je zastáncem techniky mindfulness, inkluze a transformace společnosti.

Ervin László

Více informací +

Je zakladatelem a prezidentem mezinárodní skupiny odborníků Budapešťský klub a prestižního institutu The Laszlo Institute of New Paradigm Research.

Evelyn C. Rysdyk

Více informací +

Evelyn C. Rysdyk je mezinárodně proslulá šamanka a zanícená učitelka. Napsala řadu knih, ve kterých poskytuje rady, jak odhalit svou šamanskou cestu.

Lee Carroll & Monika Muranyi

Více informací +

Lee Carroll je spisovatel a channeler bytosti jménem Kryon. Lee a jeho partnerka Monika Muranyi, která po celý život rozvíjí své spojení s planetou Zemí, světu předávají Kryonovo poselství.

Brooke Medicine Eagle

Více informací +

Brooke Medicine Eagle je léčitelka, šamanka, zpěvačka a skladatelka písní. Jako starší sestra a průvodkyně nabízí celoživotní moudrost pro spokojený život v prosperitě.

Alberto Villoldo

Více informací +

Psycholog a lékařský antropolog, který sdílí šamanské léčebné praktiky z Amazonie a And.

4. DEN SPOLEČNĚ UZDRAVUJEME SVĚT

Gregg Braden

Více informací +

Gregg Braden je vědec, světoznámý spisovatel a průkopník nově vznikajícího paradigmatu, které propojuje vědu, sociální politiku a lidský potenciál.

Andrew Harvey

Více informací +

Andrew Harvey je uznávaný spisovatel, překladatel a učitel mystiky. Založil organizaci Institute for Sacred Activism a napsal více než 40 knih.

Carmen Vicente

Více informací +

Carmen je vážená léčitelka. Jejím životním posláním je šířit tradiční léčitelské znalosti její spirituální tradice a zpřístupnit je tak všem.

Lee Carroll & Monika Muranyi

Více informací +

Lee Carroll je spisovatel a channeler bytosti jménem Kryon. Lee a jeho partnerka Monika Muranyi, která po celý život rozvíjí své spojení s planetou Zemí, v rozhovoru s Albertem Villoldem předávají další Kryonovo poselství.

Sandra Ingerman

Více informací +

Sandra Ingerman je světově proslulá učitelka šamanismu. Pořádá workshopy o šamanském cestování, léčení a o tom, jak na celém světě zvrátit znečišťování životního prostředí. 

5. DEN TVORBA NOVÉ BUDOUCNOSTI

Hakan Bulgurlu

Více informací +

Hakan H. Bulgurlu je turecký průmyslník a velmi žádaný řečník na světových konferencích. Mimo jiné se věnuje klimatické změně, životnímu prostředí a zelenému podnikání.

Michael Meade

Více informací +

Michael je vypravěč a odborník na mytologii, antropologii a psychologii. Léčí prostřednictvím hypnotického vyprávění a poutavých interpretací starobylých mýtů.

Estas Tonne

Více informací +

Estas Tonne je umělec a hudebník, který při hraní prozkoumává možnosti zvuku, aby nastolil rovnováhu a umožnil změnu. 

Rocío Rosales Meza

Více informací +

Doktorka Rocío Rosales Meza je jasnovidka a léčitelka zasvěcená do původní šamanské tradice. Její učení pramení z domorodé moudrosti, medicíny a pohledu na svět.

Ruediger Dahlke

Více informací +

Doktor Dahlke je vystudovaný naturopatický lékař a psychoterapeut. Učí o síle stravy jako prostředku léčby a napsal řadu knih o léčení těla, mysli a ducha.

Adam C. Hall

Více informací +

Adam je zkušený šaman, učitel a podnikatel. Pomáhá jednotlivcům a společnostem naplnit jejich potenciál a zároveň chránit naše životní prostředí.

6. den Naši Strážci Země

Veronika a Tomáš Navarro

Více informací +

V životě Tomáše a Veroniky hraje velkou roli vděčnost, zodpovědnost a spolupráce se Zemí. Tomáš má blízko k přírodě, hudbě a práci s energií, Veru komunikuje se zvířaty a vede ženy k žití sebe a jejich plného potenciálu.

Miriam Štolfová

Více informací +

Miriam je zkušená lektorka a motivátorka v oblasti osobního rozvoje, která celý život žije v těsném spojení s přírodou. Jejími srdečními tématy jsou Dary matky Země a Hojnost ve všech podobách.

Melanie a Štěpán Matějkovi

Více informací +

Matějkovi jsou šestičlenná rodina, ve které stojí radost ze života a zdravý životní styl na prvním místě. Jejich vášní jsou divoké byliny a všechny možné způsoby jejich využití.

Sofie K. Sarras

Více informací +

Sofie je průvodkyně po úrovních Vědomí, strážkyně světelné řeči a těla a strážkyně bran početí a smrti. Provází meditační retreaty Advaita Védanty.

Tereza Kramerová

Více informací +

Tereza učí lidi pracovat s myslí tak, aby ona sloužila jim, a ne oni jí. Vede ženy k napojení na jejich cykličnost, moudrost těla i hlubinnou práci s vnitřním dítětem.

Summit Strážců Země začíná 20. 2. 2023. Už jen:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny